Zyski ze sprzedaży flot samochodowych

CFM Landcar

Zyski ze sprzedaży całych flot samochodów dużym firmom na rynku gospodarczym są pokaźne. Szczególnie, jeśli dana firma zaopatruje w pojazdy mechaniczne duże korporacje, które nie tylko potrzebują sprawnych osobowych aut czy pojazdów dostawczych, ale również bardziej luksusowych samochodów dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwem, które mają być przede wszystkim wizytówką firmy. Szczególnie w przypadkach, kiedy wykonywana praca wymaga dojazdu do klienta, bądź samochód jest widoczny w obrębie oczu inwestorów albo współpracowników. Sprzedaż flotowa samochodów w takich przypadkach jest bardzo dochodowa, tym bardziej, że przy okazji oferowanych aut, firmy tego rodzaju pełnią również pełen wachlarz usług np. serwis aut, czy pełnienie stanowiska kierowniczego nad flotami samochodów korporacji.

Programy a floty samochodów

Bardzo często przez firmy zajmujące się handlem samochodami znanych marek wprowadzane są różnego typu programy, w zakresie których przy okazji kupna floty samochodów mamy zapewniane usługi tj. pomoc na drogach przez 24 godziny na dobę, wybór sprawdzonych i niedrogich serwisów autoryzowanych oraz pilnowanie, ażeby pojazd mechaniczny był zawsze gotowy do drogi i sprawny. Zapewnienie likwidacji powstałych szkód, jak również dopilnowanie tego, aby wszystko było zawsze na miejscu, powoduje, że takie oferty są bardzo atrakcyjne dla przedsiębiorców.

Wybór marki aut do floty samochodów

Wybór marki samochodów, które miałyby być poniekąd reklamą przedsiębiorstwa jest uwarunkowane od zasobów finansowych danej firmy, jak również zapotrzebowania. Oczywiście kadry zarządzające, wyjeżdżające bardzo często z firmy w sprawach biznesowych, które musza się pokazać, powinny korzystać z ofert sprzedażowych najlepszych marek na rynku motoryzacyjnym. Sprzedaż flotowa samochodów (http://www.landcar.pl/?page=flota) dla kierowników, prezesów, jak również właściciela firmy odbywa się na nieco innych warunkach, a mianowicie wybierane są w tym celu auta tj. limuzyny klasy D i F. Z realizacją takiej oferty przez firmy mające na stanie floty samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych zazwyczaj nie jest trudno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *